Оголошення про конкурс на проведення навчального курсу "Право на любов"

Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та Всеукраїнська громадська організація «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» Оголошують конкурс на проведення навчального курсу з питань репродуктивного та сексуального здоров’я та прав для молоді з інтелектуальними порушеннями «Право на любов».

Учасники

Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації та комунальні установи, які працюють з людьми з інтелектуальними порушеннями і зацікавлені у проведенні занять з користувачами з питань сексуального і репродуктивного здоров’я. Методична підтримка Установи та організації, які пройдуть конкурсний відбір отримають методичний комплект для проведення навчального курсу. Комплект складається з посібника викладача та робочих зошитів спрощеною мовою для групи учасників навчального курсу.

Термін реалізації

В обраних установах та організаціях навчальний курс «Право на любов» має бути проведений впродовж періоду з грудня 2016 до червня 2017 р. Умови участі Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму зголошення Форма Заявки та надіслати її на електронну або поштову адресу ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» (ВГО «Коаліція») до 30 жовтня 2016 року.

Заявки потрібно надсилати за адресою:

ВГО «Коаліція»: Україна, 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39-41, офіс 814.

Тел./факс: (044)501 52 92, моб.: 067 659 29 36

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.inteldisabilities-coalition.kiev.ua

Контактна особа: Майорова Надія

За додатковою інформацією можна звертатися до ВГО «Коаліція»

Результати конкурсу будуть оголошені 15 листопада 2016 року

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org