Всеукраїнська Акція «Соціальні послуги - для людей з інтелектуальними порушеннями"

Сьогодні 15 cічня стартувала Всеукраїнська Акція «Соціальні послуги - для людей з інтелектуальними порушеннями". В Акції беруть участь 62 громадські організацій із 18 регіонів України. Щоденно до акції долучаються різні громадські організації з усіх куточків України. Організатор Акції - ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю».

Мета Акції: заявити про потребу у соціальних послугах для осіб з інтелектуальними порушеннями – довести її пріоритетність – вимагати кошти на соціальні послуги, зокрема, на закупівлю соціальних послуг від недержавної організації (соціальне замовлення). 

У межах Акції батьки пишуть індивідуальні заяви до місцевого управління соціального захисту про потреби особи з інтелектуальними порушеннями. Заповнені заяви будуть зібрані недержавною організацією, членом якої є батьки, і спільно подані до місцевого управління соціального захисту. 

ВГО «Коаліція» збере цифри по всій Україні і офіційно подасть вимогу планувати кошти на соціальні послуги для дітей з ІП. Кожна організація у своїй громаді буде добиватися визнання пріоритетними потреб дітей з ІП, буде добиватися від місцевих депутатів коштів на оплату необхідних соціальних послуг. 

Приєднуйтесь! Бланк заяви про визначення потреб в соціальних послугах знаходиться тут Заява про визначення потреб в соціальних послугах

 

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org