Оголошується набір на навчання дослідників для проведення громадського моніторингу надання адміністративних послуг

ВГО «Коаліція » оголошує набір та подальше навчання дослідників для проведення громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг особам з інтелектуальною недостатністю (ІН). Мета громадського моніторингу надання адмінпослуг – оцінювання якості надання адмінпослуг особам з ІН та їхнім законним представникам, вироблення рекомендацій щодо удосконалення процесу надання адмінпослуг цим категоріям громадян.

Методологічна база моніторингу – «система показників громади» для оцінювання якості послуг. Система показників громади – комбінований метод дослідження, який базується на розробці представниками громади системи показників – так званої «таблиці громадського вимірювання» як основи для оцінювання роботи суб’єктів надання публічних послуг. Процес розробки системи показників громади включає такі етапи: 1) підготовчий етап, розробка матриці показників; 2) проведення фокус-групи з користувачами адмінпослуг для вироблення системи показників якості послуг та їх оцінювання; 3) проведення фокус-групи із представниками суб’єктів надання послуг для вироблення системи показників якості послуг та самооцінювання надання послуг; 4) зустріч користувачів та суб’єктів надання послуг для обговорення результатів власного оцінювання, отримання зворотного зв’язку від користувачів послуг, узгодження дій для вирішення виявлених проблем тощо.

До участі в підготовці дослідників для громадського моніторингу запрошуються представники НДО (фахівці, активісти) за рекомендацією НДО, яка бере на себе відповідальність забезпечити проведення громадського моніторингу надання адмінпослуг у місцевій громаді до кінця 2015 року. 

ВГО «Коаліція » забезпечує проведення навчання дослідників для здійснення громадського моніторингу надання адмінпослуг особам з ІН та їхнім законним представникам з використанням методу «система показників громади». 

Тренінг для дослідників відбудеться 4-5 листопада 2015 року на базі Будинку транзитного перебування для молоді з інтелектуальною недостатністю БТ «Джерела» (Київська обл., м. Богуслав, вул. 1 Травня, 10).

Для участі у підготовці дослідників необхідно заповнити та надіслати заявку (звертайтеся до офісу). Заповнену заявку на участь у проведенні моніторингу та підготовці дослідників надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою в темі листа: «Громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг особам з інтелектуальною недостатністю». Кінцевий термін подачі заявок: 23 жовтня 2015 року. 

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до офісу ВГО «Коаліція» за тел.: (044) 501-52-92, (067) 659-29-36, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org