Відкритий семінар «Салон краси, СПА-центр — дружнє середовище для людей з обмеженими фізичними можливостями»

18 вересня об 11:00 на «InterCHARM-Україна 2014» відбудеться відкритий семінар «Салон краси, СПА-центр — дружнє середовище для людей з обмеженими фізичними можливостями». Його учасники дізнаються декілька простих та ефективних прийомів, щоб зробити відвідування салону краси більш комфортним для людей з особливими потребами. Наприклад, як організувати простір у салоні для слабозрячих, як полегшити спілкування майстра з клієнтами з порушеннями слуху та мови. Рівноправ'я краси для всіх клієнтів – ось головна ідея семінару. Завершиться подія дискусією «Особливе ціноутворення: да чи ні». До участі запрошуються керівники, власники, адміністратори салонів краси, маркетинг-директора мережей салонів краси. 

Семінар відбудеться 18 вересня з 11:00 до 13:00. Місце проведення – МВЦ, Броварський проспект, 15, павільйон № 3, конференц-зал № 16. Участь безкоштовна для усіх слухачів, вхід вільний. Зареєструватися можна за посиланням http://www.intercharm.kiev.ua/ru/socproject2014. 

Міжнародна виставка парфумерії та косметики «InterCHARM-Україна 2014» відбудеться у Києві з 17 по 19 вересня. Організатор – «Б’ютєкско» (у складі ITE Group Plc).

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org