Перша арт-терапевтична сесія в музеї ім.Ханенків для індивідуальних мереж підтримки

12 лютого у Національному музеї імені Богдана та Варвари Ханенків відбулася перша арт-терапевтична сесія "Хто я?" для двох індивідуальних мереж підтримки людей з інтелектуальною недостатністю. Захід пройшов у рамках спільного проекту ВГО "Коаліції" та музею Ханенків - "АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В МУЗЕЙНОМУ ПРОСТОРІ – ІННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД РОЗБУДОВИ МІКРОСОЦІУМУ ДЛЯ ОСІБ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ". Мета проекту: зміцнити індивідуальні мережі підтримки осіб з інтелектуальною недостатністю шляхом ефективного використання реабілітаційного та соціального потенціалу художнього музею та методів арт-терапії. 
Проектом передбачено 5 арт-терапевтичних сесій, кожна сесія включає екскурсію спрощеною мовою з 2-3 точками фокусу та саме арт-терапевтичне заняття.

Фотография: 12 лютого у Національному музеї імені Богдана та Варвари Ханенків відбулася перша арт-терапевтична сесія "Хто я?" для двох індивідуальних мереж підтримки людей з інтелектуальною недостатністю. Захід пройшов у рамках спільного проекту ВГО "Коаліції" та музею Ханенків - "АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В МУЗЕЙНОМУ ПРОСТОРІ – ІННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД РОЗБУДОВИ МІКРОСОЦІУМУ  ДЛЯ ОСІБ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ". Мета проекту: зміцнити індивідуальні мережі підтримки осіб з інтелектуальною недостатністю шляхом ефективного використання реабілітаційного та соціального потенціалу художнього музею та методів арт-терапії. 
Проектом передбачено 5 арт-терапевтичних сесій, кожна сесія включає екскурсію спрощеною мовою з 2-3 точками фокусу та саме арт-терапевтичне заняття.

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org